5 עיסויים שישנו לך את החיים

גם אתם מקיימים אורח חיים תובעני ולחוץ? עוסקים בעבודה שמתישה את גופכם ושואבת ממנו כוחות?
זקוקים למרגוע אמיתי לגוף ולנפש? מעוניינים בחוויה טיפולית קצת אחרת ?ריכזנו עבורכם חמישה סוגי עיסויים שאולי לא הכרתם עד כה, אך כדאי לכם מאוד להכיר מקרוב – אולי אף הם ישנו את חייכם...

כידוע לכל, עיסוי הינו אחת הדרכים הטובות המאפשרות טיפול מרגיע לגוף ולנפש. העיסוי בבסיסו הינו שיטת טיפול במהלכה נעשה חיכוך בין ידיים מטפלות ובין עור האדם העוטף את הגוף לכל אורכו. השילוב בין מגע היד והעור הוא שמעניק לעיסוי את הייחוד שלו. כמובן, שבנוסף לידיים קיימים אמצעים אחרים לעיסוי ומגע עם העור אבל הטיפול המגוון באמצעות הידיים מהווה את החלק המרכזי בכל סוג של עיסוי.

 

 

הנה חמשת העיסויים שכדאי לכם להכיר מקרוב:

 1. עיסוי שוודי העיסוי הקלאסי ביותר וכולו מכוון לשם טיפול בשרירי ועור הגוף – ממריץ את  מחזור הדם, משפר את גמישות השרירים, מפחית דלקות ועוד. עיסוי זה ישפיע ישירות על התודעה שלכם, ישחרר מלחץ ומתח וישפר את מצב הגוף והרוח שלכם. העיסוי השוודי נעשה במרבית אזורי הגוף באמצעות שמן והמעסה יכול להתאים את דרגת החיכוך לפי צרכיכם וכן לטפל באזורים רגישים יותר על פי בקשתכם.
   

 2. עיסוי במבוק

 3.  

 4. עיסוי מיוחד אשר נעשה באמצעות מקלות במבוק חלקים וקטנים. עיסוי זה ייעשה באמצעות גלגול, החלקה, לחיצה או מכות קלות של מקלוני הבמבוק על עורכם ועל כל חלקי גופכם. כל תהליך  העיסוי נעשה בעדינות רבה ולכן הוא יהיה נעים ואפקטיבי מאוד. הבמבוק הינו חומר טבעי ונעים וניתן לעצבו בהתאם לצרכי העיסוי. ההשפעה של הטיפול הינה רבה על השרירים, העור ומחזור הדם.
   

 5. עיסוי רקמות עמוק

 6.  

 7. עיסוי זה מוגדר כעיסוי מסיבי יותר מהרגיל ולכן הוא משלב בתוכו גם אלמנטים טיפוליים. הוא טיפול במגע המשלב לחיצות, לישות ומתיחות ונעשה בכל הגוף. במסגרת הטיפול יצליח  המטפל לחדור לשרירים העמוקים לטובת הרפייתם, ניקוז רעלים הקיימים ברקמותיהם ושיפור תפקוד מערכות פנימיות שבגופכם. הטיפול נחשב חזק מהרגיל אבל בעל תוצאות מעולות שמשפיעות לטובה על מצבכם הגופני ומצב רוחכם.

 

 1. עיסוי ארומטי

 2.  

 3. עיסוי קלאסי שנעשה באמצעות שמנים ארומאטיים שהינם בעלי ריח נעים שהשפעתו רבה על נפש האדם. השילוב של העיסוי בכל הגוף עם  הריחות והמוסיקה הרכה בחדר העיסוי יהפכו את  החוויה עבורכם למענגת ביותר.

 

 1. עיסוי טנטרי

 2.  

 3. טנטרה היא תורת חיים שמלמדת את האדם להתחבר לעצמו ומעלה את אנרגיית החיים והאנרגיות המיניות שבתוכו. עיסוי טנטרי מתבצע לרוב בכל אחת מטכניקות העיסוי הקיימות והמוכרות במסגרת סדנאות וקורסים לטנטרה ו/או טיפולים אישיים מיוחדים. במהלך עיסוי זה תחשפו לחוויה עוצמתית ומענגת, תפתחו ותתחברו לגופכם בצורה מרבית וייחודית.